BAŞKANIMIZIN ANKARA'DAKİ TEMASLARI.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Keskin ve yönetim kurulu üyelerimiz, sanayicilerimizi ilgilendiren konularda resmi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya gittiler.

Yönetim Kurulu Başkanımız ilk olarak TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Sn. Celal Adan’ı ziyaret ettiler.

Daha sonrasında

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Sn. Mustafa Elitaş’ı ziyaret ederek İkitelli OSB’nin yeni projeleri ve hedefleri hakkında bilgi verdiler.

Başkanımız son olarak

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Keskin ve yönetim kurulu üyelerimiz, Ankara resmi temasları kapsamında son olarak MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli'yi ziyaret ederek; İkitelli'nin üretim potansiyeli, yeni dönemdeki hedef ve projeleri, sanayicilerimizin beklentilerine yönelik bilgilendirme yaptılar.

Devlet ve işverenin el ele vererek, yaratacağı güç ve enerji ile Türkiye'nin kalkınmasına büyük katkılar sağlayacağını ifade eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sanayicilerimizin ülke ekonomisinin lokomotifi olduğunu da vurguladı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Keskin ise öncelikle kendilerini kabul ettikleri için Sn. Devlet Bahçeliye teşekkürlerini iletti ve İkitelli'nin sayısal verileri hakkında bilgi verdi. Sanayicilerimizin yeni yer talepleri olduğunu ve bunun karşılandığı taktirde daha büyük üretim kapasitesinin yakalanacağını belirten Mustafa Keskin, en kısa zamanda Sn. Devlet Bahçeli'yi İstanbul'da ağırlamaktan onur duyacaklarını da ifade etti.